İbrahim Altaydan judoculara tebrik
Geçtiğimiz yılın son döneminde Denizlideki final maçlarıyla Süper Lige çıkmaya hak kazanan Selçuklu Belediyespor Judo takımı, Selçuklu Belediyesi Meclis Salonunda Onursal Başkanı Uğur İbrahim Altay
Geçtiğimiz yılın son döneminde Denizli’deki final maçlarıyla Süper Lig’e çıkmaya hak kazanan Selçuklu Belediyespor Judo takımı, Selçuklu Belediyesi Meclis Salonu’nda Onursal Başkanı Uğur İbrahim Altay’ın misafiriydi.Kendilerini aldıkları başarıdan dolayı tebrik eden Selçuklu Belediye başkanı Uğur İbrahim Altay alınan bu başarıyla gurur duyduğunu söyledi. Öte yandan Selçuklu Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan Selçuklu Belediyespor Kulübü 2012 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda Başkan Selçuk Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri güven tazeleyerek bu yıl da, aynı ekiple yola devam kararı alındı.
Seydişehirli judoculara
Başbakanlık burs verdi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.