Hüseyin Turgut ilk kez baba oldu
Yeni Meram Gazetesi Spor Servisi çalışanlarından Hüseyin Turgut ilk kez baba olma mutluluğunu yaşadı
Yeni Meram Gazetesi Spor Servisi çalışanlarından Hüseyin Turgut ilk kez baba olma mutluluğunu yaşadı. 9 Ocak Pazartesi günü Akademi Hastanesi’nde gerçekleşen doğum sonrasında bir kız bebeği sahibi olan arkadaşımız Hüseyin Turgut’un mutluluğu görülmeye değerdi. Op. Dr. A. Muammer Uğurel’in gerçekleştirdiği operasyonla dünyaya gözlerini açan ve son derece sağlıklı olan Ceylin bebek’e aramıza hoşgeldin diyor, annesi Ayşe Turgut ve babası Hüseyin Turgut’u tebrik ediyoruz.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.