Hentbol 1. kademe kursu başladı
Hentbol 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu Konya’da başladı.
Hentbol 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu Konya’da başladı. 14-25 Temmuz tarihleri arasında Spor Eğitim Dairesi Başkanlığı ve Hentbol Federasyonuyla ortak açılan Hentbol 1.kademe yardımcı antrenör kursu Konya’da başladı. Spor Eğitim Dairesi Başkanlığından uzman Yeşim Karaç önderliğindeki kursa; Konya,Samsun,Kırklareli,Ankara, Karaman ve Aksaray illerinden 20 kursiyer katıldı. Temel eğitim derslerini Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulundan gelen öğretim üyelerinin verdiği kursta, Teknik Taktik dersleri ise 20 Temmuz Pazar günü Hentbol Federasyonunun eğitim kurulundan gelen öğretim görevlileri tarafından verilecek. Kurs 25 Temmuz Cuma günü sona erecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.