Hazırlık maçına ilgi çok yoğundu
Anadolu Selçukluspor’un Kayacık Tesislerinde Torku Konyaspor A2 takımı ile oynadığı hazırlık maçına yoğun ilgi vardı
Anadolu Selçukluspor’un Kayacık Tesislerinde Torku Konyaspor A2 takımı ile oynadığı hazırlık maçına yoğun ilgi vardı. İki Konya ekibi arasında oynanan maçı Torku Konyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal ve teknik ekibi de izledi. Bakkal ile birlikte Konyaspor Menajeri Seyit İçgül de maçı takip edenler arasındaydı. Bu isimler karşılaşmanın ilk yarısından sonra sahadan ayrılırken Torku Konyaspor yöneticileri Selçuk Aksoy ve Ömer Korkmaz da maçı yakından takip edenler arasındaydı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.