Halı saha turnuvasında miniklere madalya yağdı
Konyadan 32 ilköğretim okulunun yarıştığı turnuva Karatay Belediyesi Aslanlıkışla Spor Tesislerinde gerçekleştirildi.
Turnuvada finale kalan İzzet Bezirci ve Şehit Albay İbrahim Karaosmanoğlu ilköğretim okulları arasında yaşanılan kıyasıya mücadeleyi İzzet Bezirci İlköğretim Okulu kazandı. Birinciliği kazanan okulun öğrencilerine kupa ve madalyalarını Konya Vali Yardımcısı ve Karatay Kaymakam Vekili Yüksel Ayhan, Karatay Milli Eğitim Müdürü Ali Ergun ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Rıza Büyükdere verdi. Törende konuşan Karatay Kaymakam Vekili Yüksel Ayhan, birincilikle ikinciliğin çok önemli olmadığını, centilmence hareket etmenin önemli olduğunu söyledi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Ergun ise öğrencileri turnuvaya hazırlayan beden eğitimi öğretmenlerine teşekkür ederek sağladıkları başarının önemine değindi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.