Günok: Haberlerin aslı astarı yok
Torku Konyaspor’un transfer gündeminde olan fenerbahçe’nin Konyalı kalecisi Mert Günok “Yapılan haberlerin aslı astarı yok” dedi
Mert Günok, “Topuk Yaylası’nda güzel bir kamp dönemi geçirdik. Hazırlık maçları devam ediyor. Bizim için ilk hedef olan Süper Kupa maçı için en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz. Hedefimiz önce Süper Kupa’yı almak sonra ligde şampiyonluğa ulaşmak geçen sene de bu sene de ayrılmak istiyor tarzı haberler çıkıyor. Bunlara anlam veremiyorum. Kendi adıma verdiğim röportajlarda benim böyle bir söylemim yok. Her röportajımda bu formayı ne kadar sevdiğimi söylüyorum. Yöneticilerimizle olsun hocamla olsun ayrılmak veya kiralanmak istenmeme dair bir görüşme olmadı. Benim en büyük hedefim sürekli oynamak ve 1. kaleci olmak. Bu haberler nasıl çıkıyor bilmiyor ama aslı astarı yok” ifadelerini kullandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.