Görme Engelliler satrançta 3. oldu
Selçuklu Görme Engelliler Spor Kulübü Antalya'da Yapılan Satranç Türkiye Şampiyonasında Takım Halinde Türkiye 3.sü oldu.
Selçuklu Görme Engelliler Spor Kulübü Antalya'da Yapılan Satranç Türkiye Şampiyonasında Takım Halinde Türkiye 3.sü oldu. Görme Engelliler Spor Federasyonunun 2013 Yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Satranç şampiyonası 31 Ocak-3 Şubat 2013 Tarihleri arasında Antalya Kemer'de yapıldı. Söz konusu şampiyonada 250 sporcu mücadele ederken Selçuklu Görme Engelliler Spor Kulübü sporcusu Merve Köylü Türkiye 4.sü Levent Vural ise Türkiye 5.si oldu. Bu sonuçlarla beraber Merve Köylü ve Levent Vural Milli takım kadrosuna girme hakkı kazandı. Selçuklu Görme Engelliler Spor Kulübü takım halinde ise Türkiye 3.sü olup 3.lük kupasını kazandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.