Gençlerde final zamanı
Amatör Küme U-17 ve U-15 Liginde norma sezon sona erdi. Takımlar artık Konya birinciliği için mücadele edecek.
Amatör Küme U-17 ve U-15 Liginde norma sezon sona erdi. Takımlar artık Konya birinciliği için mücadele edecek. Gruplarında ilk iki sırayı alan takımların final grubu maçları ile Konya il birincileri belli olacak. Buna göre U-17 Ligi'nde; Selçuklu Belediyespor, Ilgınspor, Ç.Çumra Belediyespor, Ereğlispor, Seydişehir Gücü, Havzanspor 2 grupta tek devreli lig usulüne göre mücadele edecek. Gruplar şu şekilde: A Grubu Ilgınspor - Ç.Çumra Belediyespor, Havzanspor – Ilgınspor, Ç.Çumra Belediyespor – Havzanspor. B Grubu maçları Selçuklu Bld.Spor - Seydişehir Gücü, Ereğlispor - Selçuklu Bld.Spor, Seydişehir Gücü – Ereğlispor,
U15 LİGİ TEK GRUP
U-15 Ligi'nde ise; Selçuklu Belediyespor, Kara Kartallar, 1905 Ultraslanspor ve Ç.Çumra Belediyespor takımları tek grupta mücadele edecek. Tek devreli lig usulüne göre oynanacak karşılaşmalar sonucunda ilk iki sırada final grubunu tamamlayan ekipler Konya şampiyonu olarak il dışında yapılacak Türkiye şampiyonası grup eleme maçlarında Konya’yı temsil edecek. U15 Liginde maçların programı şu şekilde: Çumra Belediyespor - Selçuklu Belediyespor, 1905 Ultraslanspor - Konya Kara Kartallar, Selçuklu Belediyespor - 1905 Ultraslanspor, Konya Kara Kartallar - Ç.Çumra Belediyespor, Ç.Çumra Belediyespor- 1905 Ultraslanspor, Konya Kara Kartallar - Selçuklu Belediyespor
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.