Gençlerde Demirspor liderliğini sürdürdü
Önceki gün yapılan yerel seçimler nedeniyle gençlerde 2.küme maçları oynanmadı. Amatörlerde cumartesi günü A Gençler 1.Küme Süper Grupta karşılaşmaları ve U 14 maçları yapıldı.
Süper Grup’ta Cumartesi günü 5 karşılaşma oynandı. Havzanspor’u 1-0 mağlup eden Demirspor 30 puanla liderliğini devam ettirdi. Havzanspor ise 11 puanla 9.sırada yer aldı. Beyşehir Belediyespor, evinde Selçuklu Belediyespor’u 4-2 mağlup ederek, Demirspor’u takibini sürdürdü. Selçuklu Belediyespor ise bu mağlubiyetle grup ikinciliği yolunda önemli bir yara aldı. Tümosanspor, Muhasebe Gençlerbirliği’ni 4-0’la geçerek puanını 14’e çıkardı. Muhasebe bu sonuçla gruptaki 13.yenilgisini aldı. Haftanın en çekişmeli maçında Karapınar Belediyespor, Medaş Tek Meramspor’u 3-2 mağlup ederek puanını 12’ye yükseltti. Grupta önümüzdeki hafta şu karşılaşmalar oynanacak: Medaş Tek Meramspor-Demirspor, Muhasebe Gençlerbirliği-Selçuklu Belediyespor, Telekomspor-Havzanspor, Beyşehir Belediyespor-Ereğlispor, Karapınar Belediyespor-Tümosanspor
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.