Gençlerbirliği hazırlığı başlıyor
Konyasporda gözler Gençlerbirliği maçına çevrildi. Hacettepe maçı sonrası teknik heyet tarafından 1 gün izin verilen futbolcular dün öğleden sonra Konyaya gelerek yeniden toplandı.
Akşam saatlerinde Tatlıcak Tevfik Lav Tesislerinde top başı yapan ve Gençlerbirliği maçının ilk idmanına çıkan yeşil-beyazlılarda futbolcuların morallerinin düzeldiği ve idmanın neşe içerisinde geçtiği gözlendi. Konyaspor’da Hacettepe maçında oynamayarak cezasını tamamlayan Sırp futbolcu Milos teknik heyetin görev vermesi halinde Gençlerbirliği maçında oynayabilecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.