Gazeteci İsmail Çelik'i kaybettik
Spor adamı, antrenör, eski gazeteci İsmail Çelik (67) yaşamını yitirdi
Spor adamı, antrenör, eski gazeteci İsmail Çelik (67) yaşamını yitirdi. Konya Müzeler Müdürlüğü’nden emekli olan ve uzun yıllar, çeşitli amatör kulüplerde yöneticilik, antrenör ve Konya’nın Sesi, Yeni Meram ve Konya Postası ile gazetelerde amatörce spor muhabirliği yapan İsmail Çelik’e, 4 yıl kadar önce böbrek nakli yapılmıştı. Son iki ay içerisinde yeniden rahatsızlanan ve çeşitli hastanelerde tedavi gören Çelik, Cumartesi günü akşam saatlerinde yaşama veda etti. Çelik’in naşı Pazar günü öğleyin Lokumcu camisinde kılınan cenaze namazının ardından Uluırmak mezarlığında toprağa verildi. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.