Galatasaraylı Uğur sahalara geri dönüyor
Tam 13 ay önce Konyaspor ile yapılan lig maçında sağ diz kapağı kırılan ve aylarca büyük sıkıntılar yaşayan genç futbolcu, Beylerbeyi ile yapılan hazırlık maçında forma giydi.
Uğur’un maçta ortaya koyduğu başarılı futbol, Teknik Direktör Bülent Korkmaz’ı bir hayli umutlandırdı. Korkmaz’ın, 30’ar dakikalık iki devre halinde oynanan maçın büyük bölümünde sahada tuttuğu Uğur, fizik olarak hazır bir görüntü ortaya koydu. Sarı-kırmızılı takım karşılaşmayı Ümit Karan (2) ve Yaser’in (2) golleriyle 4-1 kazandı. Galatasaray’a bir sevindirici haber de Serkan Çalık’tan geldi. Uğur gibi aylardır formasına hasret olan genç forvet, en kısa sürede sahalara döneceğini açıkladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.