Eski PAF takım bir araya geldi
Torku Konyaspor'da yeni sezon hazırlıkları devam ederken genç oyuncular ise hasret gideriyorlar.
Torku Konyaspor'da yeni sezon hazırlıkları devam ederken genç oyuncular ise hasret gideriyorlar. Bir dönemin efsane genç takımında yer alan oyuncular yıllar sonra bir araya gelirken, Konyaspor genç yıldızlarından Selim Ay ise yeniden buluşmayı instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir foto ile ilan etti. Selim'in paylaştığı karede Recep Aydın, Volkan Fındıklı, Tolga Ünlü ve Ali Dere yer aldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.