Ersözden, Gençlik Merkezine kutlama
Gençlik Merkezi Türk Halk Müziği Ekibi, 5 birincilik, 1 ikincilik ve 1 üçüncülük derecesi elde ederek, Türkiye Finali Yarışmalarına katılmayı hak etti
03-04 Mart 2012 tarihlerinde Kocaeli’de yapılan Türk Halk Oyunları ve Türk Halk Müziği grup yarışmalarında ilimiz Gençlik Merkezi Türk Halk Müziği Ekibimiz, katılmış olduğu 7 dalda üstün performans göstererek 5 birincilik, 1 ikincilik ve 1 üçüncülük derecesi elde ederek, Türkiye Finali Yarışmalarına katılmayı hak etti. Finallere gitmeyi garantileyen ekibi İl Müdürü Ömer Ersöz kutlayarak Başarı belgesi ve Hocalara Şilt verdi. Gençlik Merkezinde yapılan törene Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri ve dereceye giren Gençlik Merkezi uyeleri katıldı. Gençlik Merkezinden katılımcılara çiğ köfte ikramı yapıldı. SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.