Ersöz, kulüpler ile bir araya geldi
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, ''Konya'da Yüzme Sporunun Sorunları ve Çözüm Önerileri'' konulu toplantı düzenlendi
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz, Yüzme Federasyonu İl Temsilcisi Orhan Şener ve kulüp temsilcilerinin katıldığı toplantıda, kulüplerin, Konya'da yüzme sporunun aktifleştirilmesi ve geliştirilmesi için destek istediğini belirtti. Bu buluşmada, sorunların çözümü için önemli adımların atıldığını ifade eden Ersöz, ''Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü havuzu, başarılı kulüp sporcularının antrenmanlarını rahatlıkla yapabilmesi için belirli günlerde ücretsiz olarak tahsis edilecek'' dedi. Ersöz, yüzme sporunun geliştirilmesi için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü antrenörlerinin de kulüp sporcularına yardımcı olabileceğini kaydetti.
SPOR SERVİSİ
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.