Ereğli’nin sultanları transfere hızlı başladı
Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Ligi takımlarından Ereğli Belediyespor, 5 oyuncuyla anlaştı.
Kulüp başkanı Fethi Ertekin, yaptığı açıklamada, geçen yıl başarılı sonuçlar alan kadroyu büyük ölçüde koruduklarını ve antrenör Ahmet Ata Onar ile birlikte yabancı oyuncular Tinkaoü, Malika ve Villavan ile sözleşme yenilediklerini söyledi. Bu sezon da Konya’nın ve Ereğli’nin adını, alacakları başarılı sonuçlarla duyurmak istediklerini ifade eden Ertekin, 5 yeni oyuncuyu takıma kazandırdıklarını belirtti. Eczacıbaşı Zentiva’dan Selime, Gazi Üniversitesi’nden Gizem, Nilüfer Belediye’den Mediha, Yeşilyurt’tan Seftun ve Ankara Tarımspor’dan Çiğdem’i kadrolarına kattıklarını belirten Ertekin, 2 yerli oyuncu ile görüşmelerin devam ettiğini kaydetti. Bu oyuncularla da görüşmelerin son aşamaya geldiğini anlatan Ertekin, daha sonra transferi kapatacaklarını vurguladı. Ertekin, sezon açılışını 10 Ağustos’ta yapacaklarını sözlerine ekledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.