Ereğlinin sultanları TED yenilgisine üzgün
Aroma Bayanlar Voleybol 1. Liginde mücadele veren Ereğli Belediyesporda üzüntü hakim
Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele veren Ereğli Belediyespor’da üzüntü hakim. Yeşil-Beyazlılar sezonun ikinci yarısının ilk maçında deplasmanda İBA Kimya TED Kolejliler ile karşılaştı. Kötü bir oyun sergileyen temsilcimiz salondan 3-0 mağlup olarak ayrıldı. Bu sonuçla temsilcimiz haftayı 12 puanla 9.sırada tamamladı. Öte yandan temsilcimiz bu hafta kendi sahasında oynayacağı Pursaklar maçının hazırlıklarına bugün yapacağı antrenmanla start verecek. Konya’ya mağlubiyetle döndükleri için üzgün olduklarını ifade eden Ereğli Belediyespor Antrenörü Mustafa Çayır” Zor bir karşılaşma oldu. Kazanmamız gerekiyordu, ancak olmadı. Önümüzde zor bir maç daha var. Ereğli Belediyespor olarak kendi sahamızda oynayacağımız Pursaklar maçını kazanarak çıkışa geçmek istiyoruz” dedi.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.