Ereğli’de Beyaz Kiraz Kupası heyecanı sürüyor
Ereğli İlçe Belediyesi tarafından düzenlen Beyaz Kiraz Kupası Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası devam ediyor.
Belediye Başkan Yardımcısı Fethi Ertekin, geleneksel hale gelen Beyaz Kiraz Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası’na 19 kurumun katıldığını belirterek, "Kurumlarımız arasında kaynaşma, birlikte hareket edebilme ve tanışma amacı taşıyan turnuvanın hedefine ulaşmasını istiyoruz. Turnuvada ilk üç dereceye girecek takımlara ve en centilmen takıma birer kupa, en iyi kaleci, gol kralı ve en centilmen oyuncuya da Ereğli'mizde faaliyet gösteren spor mağazaları tarafından çeşitli ödüller verilecek. Dostluk havası içinde ve centilmence bir turnuva geçmesini diliyorum" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.