Ereğli Belediyespor Pursaklara bileniyor
Aroma Bayanlar Voleybol 1. Liginde mücadele veren Ereğli Belediyesporda gözler Cumartesi günü kendi sahasında oynayacağı Pursaklar maçına çevrildi.
Hazırlıklarını Antrenör Mustafa Çayır nezaretinde günde çift antrenmanla sürdüren Yeşil-Beyazlılarda önemli bir eksik bulunmuyor. Lig’de son haftalarda aldığı mağlubiyetlerle düşme hattına gerileyen temsilcimiz Pursaklar maçını kazanarak çıkışa geçmek istiyor. Zor bir maç olacağını ifade eden Ereğli Belediyespor Kulüp Başkanı Fethi Ertekin” Ligde zor günler geçiriyoruz. Pursaklar maçı bizim için hayati önem taşıyan bir maç ve mutlaka kazanmamız gerekiyor. Yönetim olarak oyuncularımıza güvenimiz tam. Cumartesi günü taraftarlarımızın da desteği ile hedefimize ulaşacağız” diye konuştu.
SPOR SERVİSİ
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.