Erdinç'ten adam gibi duruş
Torku Konyaspor'un başarılı futbolcusu ve takım kaptanı Erdinç Yavuz son oynanan Kayseri Erciyesspor maçındaki yaşananlarla ilgili bir açıklama yaptı
Kayseri Erciyesspor'da profesyonel olan Yavuz, kendisini hainlikle suçlayanları sert bir dille eleştirdi. Yavuz, “Ben ekmek yediğim yere ihanet etmem” dedi. Erdinç Yavuz'un sosyal medyadan yaptığı açıklama şu şekilde, “Doğru, maç satsaydım sizlerin gözünüzde adam olurdum. Sizin adamlığınız ekmek yediği yere ihanet etmektir. Ben bunu yapmadığım için hain oldum. Olsun ben böyle hain olarak yaşamaya razıyım. Birde beni Erciyesspor ile karşı karşıya getirmeye çalışan zavallılar, benim ne taraftarlarla ne de camiayla sorunum yok. Sorunum sadece ve sadece Osman Özköylü'yledir. Bu böyle biline.”
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.