Erdinç: Alt sıralardan kurtulmak istiyoruz
Bucaspor maçında gördüğü kırmızı kart nedeniyle cezalı duruma düşen ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor mücadelesinde takımdaki yerini alamayacak olan Erdinç Yavuz, çıkış yakalamak istediklerini ve buna da yarın oynayacakları İstanbul Belediye maçını kaz
Kaliteli oyunculardan kurulu bir kadroya sahip olmalarına rağmen geride kalan haftalarda istenilen sonuçları alamadıklarına işaret eden Erdinç Yavuz, "Kötü gidişe dur demek adına teknik heyette değişikliğe gidildi. Artık bir yerden başlamak ve kazanarak alt sıralardan bir an önce kurtulmak istiyoruz. Bu nedenle İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı hem özgüvenimizi yeniden kazanmak adına hem de alt sıralardan uzaklaşma adına seri yakalamak için bizim adımıza önemli bir fırsat. Cezam nedeniyle oynamayacak olmaktan dolayı üzgünüm. Ama arkadaşlarım sahada ellerinden gelen gayreti gösterecekler ve ihtiyacımız olan galibiyeti alacaklar.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.