Konyspor- Eskişehir maçının en güzel golü Erdal Kılıçarslan'dan geldi
Takip et
Erdal Kılıçarslan İnanılmaz bir gole imza attı. Gekas'ın açığı ortaya Erdal Kılınçarslan öyle bir vurdu ki hem topu hem de kaleciyi ağlarla buluşturdu.
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.