Erciyes maçı öncesi moral yemeği verildi
Konyasporda, Pazar günü Kayseri Erciyesspor ile oynanacak maç öncesi futbolculara moral yemeği verildi
Konyaspor’da, Pazar günü Kayseri Erciyesspor ile oynanacak maç öncesi futbolculara moral yemeği verildi. Ehil Fırın Kebap evinin Karatay şubesinde gerçekleştirilen yemeğe teknik heyet, oyuncular ve basın mensuplarının yanı sıra futbol şube sorumlusu Hasan Dağlı ve as başkanlardan Ahmet Baydar da hazır bulundu. Konyaspor’a ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti belirten Ehil fırın kebap sahibi Hasan Hüseyin Özarpa, Konyaspor'un başarılı bir performans gösterdiğini ve ortaya konulan onurlu mücadeleye tüm Konya şehrinin elinden gelen desteği vermesi gerektiğini belirterek süper Lig yolunda başarı diledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.