Erbil Koru Lisesi yarı finale yükseldi
Okul sporları faaliyet programında yer alan Türkiye Okullararası Voleybol Grup Birinciliği Konyada sona erdi
9 İlden 18 takımın mücadele ettiği Voleybol Grup Müsabakaları’nda erkeklerde Konya Erbil Koru Anadolu Lisesi, Mersin Cengiz Topel Lisesi ve Kayseri Ayhan Yıldırım Anadolu Lisesi birinci olurken, bayanlarda ise Konya Özel Diltaş Anadolu Lisesi, Mersin Özel Toros Fen Lisesi ve Aksaray Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi guruplarından birinci olarak yarı finallere katılmaya hak kazandılar.
SPOR SERVİSİ
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.