Dortek
Dortek Konya Kent Fuarında kurduğu stantta fuarı gezenlerin ilgisini çekiyor
Dortek firma yetkilileri fuarı gezen Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’e semazen figürlü kapı modelini tanıttı. Firma yetkilileri, kişiye özel proje yaptıklarını ve fuara katılanların en çok dikkatini semazen figürlü kapının çektiğini söyledi. Yetkililer, müşterilerin isteğine göre kapı dizaynı yapıldığını belirtti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.