Dervent: Torku Konya maçını düşünüyoruz
Denizlispor teknik direktörü Selahattin Dervent, “Korktuğum başıma geldi. Çok önemli 2 puan kaybettik” diye konuştu
Kadro tercihleriyle ilgili eleştirilere katılmadığını söyleyen Dervent, “Elimdeki en iyi 11’i sahaya sürdüm. Sorun maça motive olamamaktan kaynaklandı. Rakibin iki topunun direkten döndüğünü düşünürsek 1 puana sevinebiliriz. Şimdi önümüzde Torku Konyaspor maçı var. Camia olarak bu maça konsantre olmak durumundayız. Torku Konyaspor güçlü bir ekip ve bu ekiple deplasmanda oynayacağız. Bu maça en iyi şekilde hazırlanıp gitmek istiyor ve Konya'dan puanla dönmek istiyoruz” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.