Çok önemli 3 puan
Konyaspor ligde Kocaelispor karşısında aldığı 2-0lık galibiyetle ve aldığı 3 puanla 13. sıraya yerleşerek biraz olsun rahat bir nefes aldı.
Ligde 3 haftadır mağlup olmayan ve yine 3 hafta aradan sonra Kocaelispor karşında galibiyetle tanışan Konyaspor, aldığı 3 puanla 30. haftayı 13. sırada tamamladı. Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Zeki Çimen, hayati bir maça çıktıklarını ve bu maçtan galip ayrıldıklarını ifade ederek, “Kocaelispor karşısında gerçekten çok stresli bir maç oynadık. Takımımız adına çok büyük öneme sahip hayati değer taşıyan bir galibiyet aldık. Maç içerisinde oyun anlamında zaman zaman geriye düşmemize rağmen skoru korumasını bildik. Ben başta oyuncularımızı, teknik ekibimizi ve özellikle de taraftarlarımızı tebrik ediyorum. Kendileri üzerlerine düşen görevi yaptı. Kazandığımız için mutluyuz. Artık kalan maçlarımızı düşünüyoruz. Rakiplerimizde kazanmaya devam ediyor. Ama bizim tek düşüncemiz kendi maçlarımız. Maçlarımızı iyi sonuçlarla tamamlayarak sezonu Konyaspor’a yakışır bir yerde tamamlayacağız diye umuyorum” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.