Centilmence bir lig geçirdik
Konya Futsal İl Sorumlusu İbrahim Karabacak yaptığı açıklamada; “3 sezondur Türkiye’de devam eden Futsal Ligi’ne bu sezon ilk defa katıldık, katılımcı 22 takımla birlikte...
Konya Futsal İl Sorumlusu İbrahim Karabacak yaptığı açıklamada; “3 sezondur Türkiye’de devam eden Futsal Ligi’ne bu sezon ilk defa katıldık, katılımcı 22 takımla birlikte gerçekleştirdiğimiz Büyükler ve U17 kategorilerinde takımların centilmence mücadele etti ve oldukça memnun kaldık. Federasyon olarakta geri dönüşüm düzeyinde oldukça memnun kaldıklarını, düzenli ve centilmence devam eden Konya Futsal Ligi maçları sonunda Türkiye Futbol Federasyonu’nun Türkiye Futsal Şampiyonası 4’lü finallerinin Konya’ya verilmesi noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Şampiyonanın Konya’da gerçekleşmesi hususunda istekliyiz”dedi.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.