Can: Üniversite galibiyeti hak etti
Beko Basketbol Ligi takımlarından Oyak Renaultnun menajeri Sabri Can, 91-83 yenildikleri Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi maçına ilişkin olarak, Kötü oynamadık ama rakip galibiyeti bizden çok daha fazla istedi dedi.
Can, yaptığı açıklamada, Konya ekibinin çok dirençli oynadığını, hücumda etkili oynayıp rakip potaya 83 sayı bırakmalarına karşın, arzulu oynayan rakipleri karışsında savunmada her zamanki direnci gösteremediklerini söyledi. Maçın çok zevkli ve çekişmeli geçtiğini belirten Can, “Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi karışsında kötü oynamadık ama rakip galibiyeti bizden çok daha fazla istedi. Konya ekibi maçı kazanmayı çok istedi ve sonuca gitmeyi bildi” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.