Bursaspor hazırlığı başladı
Konyasporda izin bitti ve Bursaspor maçının hazırlıkları dün akşam saatlerinde Tatlıcak Tesislerinde yapılan yenileme antrenmanıyla başladı.
Kocaelispor maçının ardından bir gün dinlenen yeşil-beyazlılarda çalışmalar bugün çift antrenmanla devam edecek. Kartallar Bursa’ya Cuma günü gidecekler. Sakatlıkları devam eden Eren, Caner ve Koray ile birlikte sarı kart cezalısı Veysel, Ayman, Bülent ve Serhat Akyüz Bursa maçında forma giyemeyecekler. Öte yandan, Konyaspor yönetim kurulunun önceki akşama yaptığı toplantıda, Kocaeli maçı değerlendirildi ve Bursaspor maçının hazırlıkları masaya yatırıldı. Konyaspor’da, Kocaelispor maçının galibiyet primleri hafta içerisinde dağıtılacak. Ancak, prim miktarı konusunda açıklama yapılmadı. Dün yapılan antrenmanda yeşil-beyazlı futbolcuların oldukça neşeli oldukları gözlendi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.