Bulak, takımdan memnun
Konyaspor teknik direktörü Bulak: Ligin üstündeki sorumsuzluğa karşın, altta daha dürüst maçlar yapılıyor Kayserispor teknik direktörü Kafkas: Seneye daha iyi olacaklarını söyledi
Konyaspor Teknik Direktörü Giray Bulak Kayserispor maçı sonrasında yaptığı açıklamada iki takımın da dürüstçe, yürekten ve kazanma adına mücadele ettiğini kaydetti. Oyunda geriye düşmelerine rağmen, tempoyu devam ettirip golü bulduklarını belirten Bulak, 1 puanın da bir avantaj olduğunu ama 3 puan hedefledikleri maçta, Kayserispor’un agresif oyununun hedeflerine ulaşmaya engel olduğunu ifade etti. Oyuncularının geçen hafta ve bu haftaki mücadelesinden memnun olduğunu kaydeden Bulak, bundan sonra daha zor maçların kendilerini beklediğini, bu nedenle oyun anlayışlarını değiştirmeden daha iyi mücadele ortaya koymak istediklerini anlattı. Kayserispor’un golünden önceki pozisyonun ofsayt olduğunu, yan hakem bayrak kaldırdığı için oyuncuların durduğunu ileri süren Bulak, bu hatalı karar sonunda gol yediklerini savundu.
Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ise, seneye daha iyi takım olacaklarını belirtti. Kafkas, Konyaspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, bu sezon genç oyuncuları kazanmanın sevincini yaşadıklarını ifade etti. Konyaspor maçında aslında oyunun kontrolünün kendilerinde olduğunu ve gol de bulduklarını anlatan Kafkas, kendi hatalarından kaynaklanan bir golle beraberliğe razı olduklarını söyledi. Genç oyuncuların performansından memnun olduğunu vurgulayan Kafkas, “Seneye daha iyi olacağız” dedi. Gazetecilerin, taraftarların kendisine istifa çağrısında bulunduklarını hatırlatmaları üzerine Kafkas, bu tür tepkilerin normal olduğunu, Cangele’ye yapılan protestoya üzüldüğünü bildirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.