Bu takım kalan beş maçı da kazanabilir
Konyaspor eski yöneticilerinden olan ve bir dönem Konyaspor Basın Sözcülüğünü de yapan Sefa Ortaç Merhaba Gazetesini ziyaret etti
Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şube Başkanı ve Merhaba Gazetesi Spor Müdürü Recep Çınar ile bir süre sohbet eden Ortaç, Konyaspor'un son durumun değerlendirdi. Torku Konyaspor'un son maçlarda çok iyi bir oyun ortaya koyduğunu belirten Ortaç, “Torku Konyaspor'un şu anda durumu çok iyi. Son oynanan Kayseri Erciyesspor maçında gösterdiği performans üst düzeyde. Deplasmanda alınan galibiyet Play-Off açısından hayati derecede önemli. Torku Konyaspor şu an ligin en iyi futbolunu oynayan takım konumunda. Ben haftasonu oynanacak olan Adanaspor maçında da son dönemdeki performansını devam ettirdiği takdirde çok rahat kazanacağını düşünüyorum. Ligde 5 maç kaldı. Bu kadro bütün bu maçları kazanacak kaliteye sahip. Torku Konyaspor'un Spor Toto Süper Lige'e çıkacağına olan inancımız tam. İyi bir hava yakaladık. Bu hava devam ederse çok daha iyi yerde olacağız” ifadelerini kullandı.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.