Boluspor'da moraller bozdu
PTT 1. Lig’de mücadele eden Boluspor’da Çaykur Rizespor deplasmanındaki mağlubiyetin ardından moraller bozulurken, kırmızı-beyazlı takımda Denizlispor maçının hazırlıkları dün başladı
Ligin 24. haftasında sahasında Denizlispor’la karşılaşacak olan Boluspor’da hedef galibiyet olarak belirlendi. Kartalspor ve Ç.Rizespor mağlubiyetleri sonrası ilk iki yolunda büyük yara alan Boluspor’da teknik direktör Oğuz Çetin futbolcularını motive etmeye çalışıyor. Boluspor Başkanı Abdullah Abat’ın da futbolcularla özel bir toplantı yapacağı öğrenildi. Denizlispor maçı öncesinde Boluspor’da sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.