Bölgesel voleybolda heyecan devam ediyor
Voleybol, erkekler bölgesel lig A grubunda lig heyecanı bugün yapılacak iki maçla devam edecek.
5 Konya takımının bir birleriyle mücadele ettiği grupta, günün ilk maçı; Yeni Doğan Belediye ile Selçuklu Belediyespor arasında yapılacak. Atatürk spor salonundaki karşılaşma saat 14.00’te başlayacak. Aynı saatte Seydişehir’de ise, grup lideri İncesu Belediyespor ile Yeni Sağlıkspor mücadele edecek. 5 takımla oynanan A grubunda, lig sonunda ilk 3 sırayı alacak takımlar final grubuna yükselecek. Bu nedenle tüm karşılaşmalar takımlar açısından önem taşımakta. A grubunda ikinci sırada yer alan DSİ Spor ise haftayı bay geçecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.