Bölgesel voleybolda bugün 2 maç oynanacak
Voleybolda zor maçlar. Bölgesel Ligde A Grubunda yer alan temsilcilerimiz arasındaki maçlar bugün de devam edecek.
Takımlarımızın grupta ilk 3 arasına girme mücadelesi vermesi nedeniyle maçlar oldukça çekişmeli geçiyor. Seydişehir İncesu’nun lider olduğu A Grubu’nda Konya’dan 5 takım da ilk 3 ümitlerini sürdürüyor. Bölgesel Voleybol Ligi’nde günün en önemli karşılaşması, lider İncesu ile ilk üç şansı yüksek olan yeni Yeni Doğanspor arasında, Seydişehir’de yapılacak. Merkez Atatürk Spor Salonu’nda ise yine ilk üç şansı olan Yeni Sağlıkspor ile DSİ Spor karşı karşıya gelecekler. Çekişmeli geçmesi beklenen her iki maçta saat 14.00‘de başlayacak. Bilindiği gibi Bölgesel Voleybol maçları 48 takımın katılmasıyla 11 grupta oynanıyor. Grup maçları sonunda toplam 28 takım final grubuna yükselecek. Konya takımlarının bulunduğu A Grubu’nda finale 3 takım çıkacak. Finaller ise 4’er takımlı 7 grupta oynanacak ve ilk 2 sırayı alan takımlar 3. Lige terfi edecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.