Bir maçta en çok golü Taner Gülleri kaydetti
Turkcell Süper Ligde geride kalan 2008-2009 sezonunda bir maçta en çok golü, ligden düşen Kocaelisporun golcüsü Taner Gülleri attı.
“Gol Krallığı” yarışmasında 20 golle zirveye çıkan Galatasaraylı Milan Baros’un ardından 18 golle ikinci sırada yer alan Taner, sezonun ikinci yarısında Galatasaray ile İstanbul’da yapılan maçta takımının 5-2’lik galibiyetine 4 golle damga vurdu. Diğer yandan, sezon boyunca 8 futbolcu, bir maçta 3’er gol atarak “hat trick” yaparken, Galatasaray’ın Çek golcüsü Milan Baros, bu keyfi 2 maçta birden yaşadı. Baros, sezonun ilk yarısındaki Hacettepe ve Beşiktaş maçlarında 3’er gol atma başarısını gösterdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.