Bingöl dönemi bitiyor
Türkiye Futbol Antrenörler Derneği Konya Şubesi yönetimi, dün akşam yapılan toplantıda olağanüstü genel kurula gitme kararı aldı.
Türkiye Futbol Antrenörler Derneği Konya Şubesi yönetimi, dün akşam yapılan toplantıda olağanüstü genel kurula gitme kararı aldı. TÜFAD'a yakın çevrelerden edindiğimiz bilgilere göre, TÜFAD Konya Şubesi yönetiminde bazı sıkıntıların olduğu, dolayısıyla da yönetimin kamuoyunu rahatlaması ve yönetimin güven tazelemesinin gerektiği düşünülerek olağanüstü genel kurula gitme kararı aldığı öğrenildi. TÜFAD Konya Şubesi'nde olağanüstü genel kurulun 24 Şubat Cuma günü yapılmasına, çoğunluk sağlanamaması halinde ise 3 Mart'ta yapılacağı öğrenildi. Ali Bingöl'ün başkanlığındaki TÜFAD yönetimi, yaklaşık 1,5 yıldır görev yapıyordu. merhabahaber.com
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.