Basın sözcüsü Avcan: Şehir el ele vermelidir
Sezonun tamamlanmasına 6 hafta kaldığını ve kendileri için her maçın gerçek anlamda bir final niteliği taşıdığını söyleyen Basın Sözcüsu Nadir Avcan, Camiasıyla bütünleşen, birlik beraberliğini üst seviyeye taşıyan kulüplerin kritik dönemleri başarıyla ge
Artık mücadele sadece sahada teknik ekip ve futbolcuların yaptıkları sınırlı kalmamalı ve taraftarlarımız, takımımızı içeride dışarıda oynayacağımız maçlarda tribünlere gelerek destek verip bu mücadelenin içerisinde yer almalı. Bunun ilk ayağı bu hafta deplasmanda Kayserispor ile yapacağımız maç. Tüm şehrin kenetlenip, takımımızın kalan haftaları en iyi şekilde değerlendirmesi adına oluşturacağı sinerjiyle ve vereceği tribün desteğiyle gerekeni yapacaktır. Kayserispor maçında Sayın Valimiz Osman Aydın ve en büyük destekçimiz Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Akyürek’i yanımızda göreceğimize inanıyoruz. Konyaspor, kesinlikle hak etmediği sıralardan kurtularak bu sezon fazlasıyla üzdüğü taraftarını sevindirecek. Bu konuda teknik ekibimize ve futbolcularımıza sonuna kadar güveniyoruz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.