Bakkal:Fenerbahçe’yi yenecek güce sahibiz!
Denizlispor, hafta sonunda Fenerbahçe ile yapacağı maçın hazırlıklarını, Haluk Ulusoy Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Mesut Bakkal yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda yeşil-siyahlı oyuncular, ısınma ve koordinasyon çalışma
Bakkal, gazetecilere yaptığı açıklamada, alt sıradaki takımların kazanmasıyla ligde düşme barajının yükseldiğini belirterek, şöyle konuştu:
''Bize şu an itibariyle en az 4 veya 5 puan lazım. Futbolcularım işin bilincinde. Her haftanın çok daha önemli olduğunu biliyoruz. İstanbul'a puan ve puanlar almak için gideceğiz. İnşallah istediğimiz sonucu alır, Ankaraspor maçıyla da işimizi garantileriz. Ama sakat ve cezalı oyuncularımız var. Tabii kolay maç olmayacak. Ligde geldiğimiz noktada her maç zor. Bu iş bitmiyor, kazandıkça devam edecek. Takım son haftada inançlı oynadı. Bu inançlı ve istekli oyunu Fenerbahçe maçında da sürdüreceğiz.''
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.