Bakkal: Bu 6 hafta çok stresli geçecek
Denizlispor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, ligde son haftalara girildikçe stresin arttığını, alacakları puanların altın değerinde olduğunu söyledi.
Açıklamalarda bulunan Mesut Bakkal, “Bursaspor deplasmanından alacağımız puan bizi biraz daha rahatlatacak. Ligin son haftalarına girilirken stres de artıyor. Oyuncularım ister istemez bu sıkıntıyı yaşasalar da bunun üstesinden geleceklerdir” dedi. Ligde kalmak için iç saha maçlarını mutlaka kazanmaları gerektiğini dile getiren Bakkal, “Bundan sonra deplasmanda alacağımız puanlar altın değerinde olacak” diye konuştu. Bursaspor maçı öncesi Denizlispor’da sakat ve cezalı futbolcu bulunmuyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.