Asıl hedef A takım
A2 Teknik Direktörğü Muammer Pirinçci, asıl hedeflerinin oyuncu yetiştirmek olduğuna dikkat çekti
A2 Teknik Direktörğü Muammer Pirinçci 1461 Trabzon karşılaşması sonrası açıklamasında asıl hedeflerinin oyuncu yetiştirmek olduğuna dikkat çekti, “Bugün grubun ilk maçını oynadık ve iyiydik. Bizim derdimiz 3 atalım 5 atalım değil. Bizim işimiz nasıl ki devre arası 3 oyuncu gönderdik bundan sonraki hedefimiz de bu. Tabi ondan sonra 1 yada 3 puan. İyi bir başlangıç yaptık bunun devamı da gelecektir. İnşallah şampiyonluğa gidiyoruz adım adım. Bugün bizleri destekleyen yöneticilerimize ve sayın hocalarımıza teşekkür ederiz.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.