Ankaragücü’nde üç puan sevinci
Ankaragücü geçtiğimiz cumartesi günü oynanan maçta Fenerbahçeyi İstanbulda 2-1 mağlup ederek çok önemli bir üç puanı hanesine yazdırdı.
Ligden düşmemek için mücadele eden Konyaspor’u da yakından ilgilendiren mücadele sonrasında Ankaragücü, kazandığı galibiyetin mutluluğunu yaşadı. Teknik Direktör Hikmet Karaman Fenerbahçe karşısında çok önemli bir 3 puan aldıklarını söyledi. Karaman, İstanbul’da 3 büyük kulüpten birinden 3 puan almanın kendisini çok mutlu ettiğini belirterek, “Bizim her maçımız final. İlk 11’i kurarken, mutlak suretle gol atmamız gerektiğini biliyorduk. Önemli bir 3 puan aldık, fakat bu oyuncularımızı havaya sokmamalı. Soyunma odasında oyuncularıma bu mesajı verdim. Her maç final oynuyorsak, burada alınan 3 puan çok önemliydi” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.