Andakagücü maçının masrafları Duvarcı'dan
Torku Konyaspor'un PTT 1. Lig'in 17. haftasında oynadığı Ankaragücü karşılaşmasının deplasman masraflarını Konya Esnaf ve Sanatkarla Odaları Birliği Başkanı Bekir Duvarcı karşıladı.
Torku Konyaspor'un PTT 1. Lig'in 17. haftasında oynadığı Ankaragücü karşılaşmasının deplasman masraflarını Konya Esnaf ve Sanatkarla Odaları Birliği Başkanı Bekir Duvarcı karşıladı. Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan, yazılı bir açıklama yaparak Duvarcı'ya teşekkür etti. Giderleri karşılayan Duvarcı ise açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Konyaspor'un ligdeki yeri burası değil. Tecrübeli oyuncular ligin ikinci yarısında şanssızlıklarını kıracaklar. Temsilcimizin ikinci yarıda üst sıralarda yer alacağına ve Süper Lig'de ki yerini bulacağına inanıyorum. Tüm ekibe ikinci yarı için başarılar dilerim.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.