Anadolu’dan Galatasaray’a gönderme
Konya Anadolu Selçukluspor, Tokatspor galibiyeti ardından Galatasaray’a verdiği poz ile gönderme yaptı.
Konya Anadolu Selçukluspor, Tokatspor galibiyeti ardından Galatasaray’a verdiği poz ile gönderme yaptı. Drogba’nın resmi sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile başlayan, ellerin birbirine bağlanılarak verilen pozu bu seferde Anadolu Selçuklusporlu oyuncular verdi. Tokatspor maçı ardından büyük sevinç yaşayan oyuncular saha kenarında foto muhabirlere bu pozu verdi. Yeşil beyazlı oyuncular karşılaşma ardından sosyal medyada da bu kareyi paylaştılar.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.