Anadolu zor deplasmanda
Anadolu Selçukspor yeni sezonun ilk deplasman maçında bugün Diyarbakır’da Amed Sportif Faaliyetler ile karşılaşacak.
Haftayı ilk iki sırada tamamlayan yeşil-beyazlı ekip ile Diyarbakır temsilcisi arasında oynanacak mücadele saat 15.30’da başlayacak
Spor Toto 2.Lig Beyaz grupta mücadele eden Anadolu Selçukspor sezonun ilk deplasman maçında bugün Diyarbakır ekibi Amed Sportif Faaliyetler ile karşılaşacak. Seyrantepe Spor Kompleksi’nde oynanacak mücadele saat 15.30’da başlayacak. Karşılaşmayı Muğla bölgesi hakemlerinden Ali Zağlı yönetecek. Zağlı’nın yardımcılıklarını Ersin Erbay ve Hakan Karabalcık yapacak. Maçın dördüncü hakemi Mehmet Öztan.
İKİ TAKIM DA KAZANDI
Anadolu Selçukspor’un rakibi Amedspor geçtiğimiz hafta oynadığı sezonun ilk maçında Erzurum Büyükşehir Belediyespor’u deplasmanda 2-1 yenmeyi başarmıştı. Yeşil-beyazlı temsilcimiz ise evinde Kahramanmaraşspor’u flaş bir skorla 4-0 yenerek sezonun ilk haftasından liderlik koltuğuna oturdu. Amed Sportif Faaliyetler ise haftayı 2. sırada tamamladı.
BEYAZ GRUPTA 2. HAFTA HEYECANI
Spor Toto 2. Lig'de ikinci hafta karşılaşmaları bugün oynanacak Türkiye Futbol Federasyonunduna yapılan açıklamaya göre, 2. Lig Beyaz Grup'ta tamamı bugün oynanacak ikinci hafta maçlarının programı ve maçları yönetecek hakemler şu şekilde:
15.30 Amed Sportif Faaliyetler- Konya Anadolu Selçukspor: Ali Zağlı
15.30 Ofspor-Keçiörengücü: Serdar Akkoçoğlu
15.30 Sivas Belediyespor-Zonguldak Kömürspor: Ali Karatutlu
16.00 Hacettepe-İstanbulspor: Hasan Avcı
16.30 Pendikspor-Büyükçekmece Tepecikspor: Erdoğan Özkaya
16.30 Kocaeli Birlikspor-Anadolu Üsküdar 1908: Yasin Kol
16.30 Fatih Karagümrük-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Ali Şansalan
19.00 Kahramanmaraşspor-Nazilli Belediyespor: Seser Tuna
20.00 Bucaspor-Fethiyespor: Tugay Kaan Numanoğlu
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.