Anadolu Tokat'ta
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grubun 22. haftasında Tokatspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Anadolu Selçukluspor bu maçın hazırlıklarını perşembe günü yaptığı antrenmanla tamamlayarak dün sabah Tokat'a gitti
Perşembe günü Konya Büyükşehir Belediyesi Kayacık tesislerinde öğleden sonra yapılan son antrenmanda tedavileri devam eden Turgay Koyuncu ve Aykut Uluç katılmadı. Koşu çalışması ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda takım çift kale maç yaptı.Anadolu Selçukluspor dün sabah kahvaltısının ardından karayolu ile Tokat’a giderek Grand Çavuşoğlu Tower otel’de kampa girdi. Yeşil-beyazlı ekip Tokatspor maçının son hazırlığını bugün saat 11.00’de Tokatspor tesislerinde yaparak maç saatine beklemeye başlayacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.