Anadolu tam kadro
Anadolu Selçukluspor devrenin açılış maçına tam kadro hazırlanıyor. Yeşil-beyazlı ekipte sakat ve cezalı oyuncu olmayışı Tokatspor maçı öncesinde teknik heyetin yüzünü güldürüyor
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Anadolu Selçukluspor’da Tokatspor maçı hazırlıkları sürüyor. Yeşil-beyazlı ekip zorlu maça tam kadro çalışıyor. Anadolu Selçukluspor’da sakat ve cezalı oyuncunun olmayışı 2. devrenin açılış maçı öncesi teknik ekibi sevindiriyor. Konya Anadolu Selçukluspor sahasında oynayacağı Tokatspor maçı hazırlıklarına yeniden başladı. Pazartesi günü izin yapan takımımız haftanın ilk çalışmasını öğleden sonra saat 13.30’da gerçekleştirdi. Kayacık Tesislerin Teknik direktör İlker Erdem yönetiminde yapılan antrenmana izinli Mehmet Abdullah Çoban dışında tüm futbolcular katıldı. Teknik Direktör İlker Erdem tarafından 15 dakikalık 2 ayrı tempolu koşulara tabii tutulan futbolcular son bölümde ise yarı saha taktik bir çalışma gerçekleştirdi. 1 saat 15 dakika süren antrenman açma – germe hareketleri ile sona erdi
İYİ BAŞLAMAK İSTİYORUZ
Ligde 2. yarının başlamasına sayılı günler kala Anadolu Selçuklu’da moraller yerinde. Yeşil-beyazlı ekip sahasında oynayacağı Tokatspor maçını kazanarak devreye moralli girmek istiyor. Anadolu Selçukluspor Menajeri Mesut Erçetin, Antalya kampının verimli geçtiğini bu havanın şu anda da devam ettiğini ve yakaladıkları iyi havayla lige galibiyetle başlamak istediklerini ifade etti. Erçetin, “ Tokatsopr maçı hazırlıklarımız devam ediyor. Sahamızda oynayacağımız maça eksiksiz hazırlanıyoruz. Cezalı ve sakat oyuncumuzun olmaması bizleri sevindiriyor. Yeni hocamızla birlikte iyi bir hava yakaladık. Tokatspor maçıyla birlikte Aydınspor ve Kırklarelispor karşılaşmalarından alacağımız 7-9 puan bizi üst sıralara taşıyarak sıralamadaki yerimizi de büyük ölçüde değiştirecektir” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.