Amatörlerde heyecan dinmiyor
2. Amatör Küme A, B ve C gruplarında heyecan 3. hafta karşılaşmalarıyla devam etti. A Grubunda evinde Altuntaşsporu 1-0 mağlup eden Seyranspor 9 puanla liderliğini sürdürdü.
Altuntaş ise bu sonuçla 3 haftası geride kalan ligde henüz puanla tanışamadı. Lige zirve parolasıyla başlayan Akşehir ve Yunak takımları da haftayı üç puanla kapattılar. Akşehir Endüstrispor evinde Argıthanı Belediyespor’u 5-0 mağlup ederken, Yunak da evinde konuk ettiği Yeni Doğanihisarspor’u 3-1’le geçti. Bu sonuçla Akşehir ve Yunak takımları puanını 6’ya çıkararak, lider Seyranspor’a gözdağı verdiler. Akşehir Gençlikspor da Adsız Belediyespor’u 4-1’le geçti. Grupta önümüzdeki hafta şu karşılaşmalar oynanacak. Adsız Bld.spor-Altuntaşspor,Yeni Doğanhisarspor-Argıthanı Bld.spor,Akşehir Endüstrispor-Seyranspor,Akşehir Gençlikspor-Yunakspor
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.