Amatörlerde heyecan devam
Amatör Küme Süper Grupta heyecan oynanan maçlarla devam ederken 2. Amatör Küme'de ise ilk hafta karşılaşmaları oynandı.
Amatör Küme Süper Grupta heyecan oynanan maçlarla devam ederken 2. Amatör Küme'de ise ilk hafta karşılaşmaları oynandı. Karşılaşmalarda alınan sonuçlar şu şekilde: Amatör Küme Süper Grup, Akşehir Endüstrispor – Ereğlispor:0-3, Kadınhanı Belediyespor – Selçukspor:3-0, Kuluspor - Karapınar Belediyespor :1-1, Anadolu Ereğlispor - Muhasebe gençler: 1-1, Beyşehir Belediyespor – Derespor:1-0.Amatör Küme Büyükler 2.Küme: Karacadağ Belediyespor – Altınekinspor:2-1, Taşkentspor - Gölyazı Belediyespor:3-4, Tümosanspor – Özdağspor:2-1, Konya Başakspor - Konya Hilalspor :1-0, Seyranspor – Yunakspor:0-2, Akşehir Belediyespor - Ortaköy Belediyespor:1-1.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.