Altın: Buraya kadarmış
Kocaelispor Teknik Direktörü Erhan Altın da futbolcuların hepsini alınlarından öptüğünü belirterek, hepsinin ligde kalmayı çok istediğini, ancak her şeyin istenildiği gibi olmadığını bildirdi.
Taraftardan, yönetimden, basından ve herkesten özür dilediğini dile getiren Altın, şunları kaydetti: “Maalesef her şey buraya kadarmış. Burada bir sorumluluk varsa o da benimdir. Bu sorumluğu sonuna kadar alıyorum. Futbolcu arkadaşlarım sonuna kadar mücadele ettiler. Hepsi bu lige yakışıyordu, Kocaelispor bu lige yakışıyordu. Bundan sonra kalan 4 maçımızı Kocaelispor’a layık bir şekilde futbolun bütün güzelliklerini sahaya yansıtarak oynayacağız.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.